خانواده کبودوند: به مانند هشت سال گذشته، عید و نوروز نداریم زندانیان
27/06/2015 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر

خانواده کبودوند: به مانند هشت سال گذشته، عید و نوروز نداریم

خانواده آقای «کبودوند» پیام کوتاهی به مناسبت آغاز سال تازه، در اختیار این دبیرخانه قرار داده و در آن اعلام کرده‌اند همچون هشت سال گذشته عید نوروزی ندارند؛ اما سال جدید را به مردم ایران و کردستان تبریک گفته‌اند. متن پیام خانواده «کبودوند» در پی می‌آید.

«ما خانواده محمد صدیق کبودوند در آستانه‌ی شروع نهمین سال حبس عزیز دربندمان، به دلیل ادامه‌ی حبس غیرقانونی و ناعادلانه عزیزمان، به مانند هشت سال گذشته، عید و نوروز نداریم و در غیاب آن یار و غمخوار همیشگی ما و مردم کردستان، به جای گسترانیدن سفره‌ی هفت سین نوروزی، تنها به روشن کردن هشت شمع به یاد غیبت هشت ساله‌ی ایشان در محفل کوچک خانوادگی‌مان به بیان آرزوهایمان که آرزوی آزادی پدر و یار و یاورمان از بند بیداد و ستم است اکتفا می‌کنیم.
ما خود اگرچه جشن و سرور نداریم، اما به مردم عزیز ایران و کردستان و آن مردمی که عزیز دربندمان، حقوق و آزادی خود را در دفاع از آزادی و حقوق بشر از دست داده، تبریک و شادباش می‌گوییم و سالی سرشار از شادی و کامرانی برای آنها و سالی برای رهایی و آزادی و حقوق بشر از قفس زندان و سالی برای آزادی همه زندانیان آرزو می‌کنیم.»

دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان ضمن همراهی با خانواده‌ی محترم رییس در بند این سازمان، آرزوی سلامتی و آزادی سریع جناب آقای «محمد صدیق کبودوند» را دارد.
تهران، 27 اسفند 1393/ 18 مارس 2015
دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان


 


 


 

Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر
برای درج نظر اینجا کلیک کنید

ارسالببندید
نظرات
تمامی حقوق برای سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان محفوظ است

تلفن : 66368670-21-0098     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com